CLANEK

 

Promenade chystá debutové album "Ballads"

Promenade, vlastním jménem Francesco Oliveto, je rodák ze slunného Milána. Už delší dobu je však jeho domovským městem stověžatá Praha, kam přesídlil i se svým hudebním vydavatelstvím BNCexpress. Právě s tímto labelem má také pro tento rok velké plány! Kromě lekcí hudební produkce, které pravidelně pořádá ve svém žižkovském Hempa shopu, chystá také debutové album. To ponese jméno "Ballads" a vyjít by mělo na přelomu jara a léta.

 

Podle prvotních informací, které od Francesca máme, půjde čistě o drumandbassovou desku, která bude složena převážně tracky, jež se ponesou na vlně příjemného a melodického liquid funku a soulful drumandbassu. V současné době je venku dvojice samplerů s názvem "The Way Back Home" a "The Longest Way", a dále by před vydáním samotného alba měl následovat ještě jeden singl. Jisté však už teď je, že se můžeme těšit na zvukově velmi kvalitní a propracovanou desku, do níž autor vepsal své dlouholeté producentské zkušenosti. Čekají nás skladby plné svěžích nápadů, dech beroucí atmosféry a hluboké emoce, které jistě každému fanouškovi melodického "liquidu" vykouzlí úsměv na tváři.

Skladbu "The Way Back Home", první vlaštovku chystaného alba "Ballads", můžete zakoupit na portálu Beatport.Sampler "The Longest Way" zakoupíte na portálu Juno Download.Ukázku skladby s názvem "You" si můžete poslechnout zde:Sledujte také:

https://www.facebook.com/bncexpress/
http://bncexpress.com/
https://www.facebook.com/PromenadeBNC/
https://soundcloud.com/promenade-1
https://soundcloud.com/bncexpress

stanjah

 
 
 
 

ČLÁNKY AUTORA

 
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016