PARTYINFO
HOUSE FACTORY LIVE! PRESENTS HARDWELL
Datum konánĂ: |
27.01.2012 - pátek |
MĂsto konánĂ: |
Ostrava - Fabric |
DJs: |
Hardwell (NL), Martin Gredner, Bon Finix, Tripmain, Jaqullin 2nd stage - Danny Bright, Da Moon, Danny May, Tommy, CJ Fox, Naabish |
Info: |
http://www.facebook.com... |
Popis: |
vstup 290/350 czk |
Line-up: |
MAIN STAGE: 22:00 - 23:30 Jaquillin 23:30 - 02:00 Martin Gredner 02:00 - 04:00 HARDWELL 04:00 - 06:30 Bon Finix vs. Tripmain 1ST TECH-FLOOR BAR: 22:00 - 23:00 Danny May 23:00 - 24:00 Cj Fox 00:00 - 01:30 Danny Bright 01:30 - 03:00 Da Moon 03:00 - 04:00 Tommy 04:00 - 05:00 Naabish |
1 čtenář Techno.cz byl na této akci
|
Je tomu tak, megapárty, House Factory Live! s holandskĂ˝m Hardwellem, uĹľ je pĹ™Ămo za dveĹ™mi! Tento velkolepĂ˝ mejdan se totiĹľ odehraje jiĹľ tento pátek, 27.1.2012! No a my uĹľ vám pĹ™inášĂme line-upy noci!
V ostravskĂ˝ch pĹ™edprodejĂch Subform je poslednĂch 50 vstupenek za 350,- KÄŤ.
VSTUPNÉ NA MÍSTĚ BUDE 450,- KČ!
VSTUPENEK JE NA MĂŤSTÄš DOSTATEK, ale doporuÄŤujeme Vám pĹ™ijĂt na párty vÄŤas a tĂm si zajistit, Ĺľe se dostanete dovnitĹ™ zcela jistÄ›.
TěšĂme se na vás!
Fabric Team
Je to tak, párty s ÄŤĂslem jedna za mÄ›sĂc leden, minimálnÄ› v Moravsko-SlezskĂ©m kraji je skoro za dveĹ™mi a vy mĹŻĹľete bĂ˝t u toho! HolandskĂ˝ producent a 24. nejlepšà DJ svÄ›ta, HARDWELL, vystoupĂ totiĹľ v ostravskĂ©m klubu Fabric jiĹľ tento pátek!
HARDWELL bude headlinerem FabrikovskĂ© hlavnĂ stage, kde spoleÄŤnÄ› s nĂm vystoupĂ rezident klubu MARTIN GREDNER, pražštĂ BON FINIX a TRIPMAIN a line up doplnĂ talentovaná brnÄ›nská JAQULLIN.
Â
Â
PrvnĂ patru se opÄ›t ponese v rytmu tech-housu a techna. Zde vystoupĂ rezident klubu DANNY BRIGHT, plzeĹskĂ˝ DA MOON, dále opavskĂ© trio DANNY MAY, TOMMY, CJ FOX a brnÄ›nskĂ˝ NAABISH, kterĂ˝ zvĂtÄ›zil v soutěži dj setĹŻ na 3G, ale bohuĹľel se nemohl zúčastnit.
11 DJs v čele s HARDWELLem na dvou scénách, to bude páté vydánà HOUSE FACTORY LIVE!
NavĂc Fabric bude vybaven v celkovĂ©m souÄŤtu takovou zvukovou a svÄ›telnou aparaturou, jako ještÄ› nikdy ve svĂ© vĂce neĹľ 11 letĂ© historii! Toto podpořà 3 krásnĂ© GoGo taneÄŤnice, kterĂ© ve Fabricu budou tanÄŤit ĂşplnÄ› poprvĂ©, ÄŤokoládovĂ© a ovocnĂ© bary a speciálnĂ dekorace.
Opravdu se máte na co těšit!
Vstupenky je možné pořád zakoupit v ostravských obchodech Subform nebo na emailu jirka@fabric.cz za předprodejovou cenu 350,- Kč!
Vstupenky bude moĹľnĂ© zakoupit takĂ© na mĂstÄ›!
TěšĂme se na Vás!
Fabric Team
OstravskĂ˝ klub Fabric bude jiĹľ za necelĂ© dva tĂ˝dny ve svĂ˝ch prostorách hostit jednoho z aktuálnĂch TOP remixĂ©rĹŻ, producentĹŻ, a takĂ© jednoho z momentálnÄ› nejvytĂĹľenÄ›jšĂch DJs, holandskĂ©ho DJ, kterĂ˝ si neĹ™Ăká jinak neĹľ HARDWELL. HARDWELL vystoupĂ ve Fabricu v rámci pátĂ©ho pokraÄŤovánĂ pravidelnĂ© noci House Factory Live! a Fabric se na toto lehce jubilejnĂ vydánĂ tĂ©to noci opravdu kvalitnÄ› pĹ™ipravil!
Zvuková aparatura klubu Fabric totiĹľ bude rozšĂĹ™ena o kvalitnĂ, ale hlavnÄ› vĂ˝konnĂ© bedny znaÄŤky Adamson Spetrix a basovĂ© reproduktory stejnĂ© znaÄŤky! NavĂc tÄ›chto beden bude celkem 16 kusĹŻ a vytvořà zvuk o celkovĂ© sĂle 26 kW! TakĹľe nejen, Ĺľe se mĹŻĹľete 27.ledna těšit na kvalitnĂ hudebnĂ produkci, ale mĹŻĹľete se těšit takĂ© na kĹ™išťálovÄ› ÄŤistĂ˝ zvuk!
Ani svÄ›telnĂ˝ park klubu nebude ponechán standardu! PĹ™ece jen zde vystoupĂ svÄ›tová megastár Hardwell! A co jsme pro Vás pĹ™ipravili? Hned pÄ›t supervĂ˝konnĂ˝ch stroboskopĹŻ znaÄŤky Atomic o jednotkovĂ© sĂle 3000W, jeden vĂ˝konnĂ˝ mlhovaÄŤ Robe o pĹ™Ăkonu 1500W, šest kvalitnĂch Mac hlavic o jednotkovĂ©m pĹ™Ăkonu 575W, deset LED panelĹŻ po 48 svÄ›tlech, dva 4-kanálovĂ© „oslepovaÄŤe“ a speciálnĂ LED stÄ›nu pod DJ pult, kterou jste mohli vidÄ›t napĹ™. na poslednĂch narozeninách klubu Fabric. Z výše uvedenĂ©ho výčtu svÄ›telnĂ© techniky jde jasnÄ› poznat, Ĺľe ani vaše oÄŤi nebudou ochuzeny o kvalitnĂ vizuálnĂ zážitky z tĂ©to párty. NavĂc samozĹ™ejmÄ› budou nainstalovány standardnĂ lasery, takĹľe ani o ty nepĹ™ijdete.
V tomto celkovĂ©m souÄŤtu nadbĂ˝vajĂcĂ zvukovĂ© a svÄ›telnĂ© techniky bude Fabric vybaven na hlavnĂ stage tak, jako ještÄ› nikdy ve svĂ© vĂce neĹľ 10letĂ© historii! U toho opravdu nesmĂte chybÄ›t!
Â
Â
Už 27.ledna 2012 House Factory Live! v ostravském klubu Fabric!
PĹ™edprodejovĂ© vstupenky mĹŻĹľete koupit v fabrikovskĂ˝ch pĹ™edprodejĂch SUBForm (bĂ˝valĂ˝ TittyTwister na zastávce StodolnĂ) nebo SUBForm (OC Futurum) za pĹ™edprodejovou cenu 350 KÄŤ. LĂstky je moĹľno zakoupit i v rámci parties ve Fabricu. MimoostravskĂ˝m nabĂzĂme moĹľnost zaslánĂ na dobĂrku nebo platbu bankovnĂm pĹ™evodem, pro tuto moĹľnost kontaktujte jirka@fabric.cz.
TěšĂme se na vás
Fabric Team
Djská megastár, holandskĂ˝ producent Hardwell vystoupĂ uĹľ za necelĂ© 3 tĂ˝dny v ostravskĂ©m klubu Fabric. KonkrĂ©tnÄ› to bude v páte 27.ledna v rámci noci House Factory Live! A zde vám pĹ™inášĂme jeho biografii.
VĂ˝herce DJskĂ˝ch ocenÄ›nĂ, producent, manaĹľer labelu, milovnĂk hudby a jen 23-letý… Ano, teÄŹ Vám pĹ™edstavĂme HARDWELLA:
Hardwell, Kluk, kterĂ˝ bere lásku k hudbÄ› velmi vážnÄ›, se krok za krokem stává vedoucĂ osobnostĂ vÄ›tšiny DJs mladĂ© generace. Hardwell nemohl ani nikdy snĂt o tom, co se kolem nÄ›j teÄŹ dÄ›je, kdyĹľ zaÄŤĂnal svou DJskou kariĂ©ru ve svĂ˝ch 13 letech.
Po nÄ›kolik poslednĂch let byl HardwellĹŻv talent zaregistrován celĂ©m odvÄ›tvĂ taneÄŤnĂ hudby jako novĂ˝, zajĂmavĂ˝ a osvěžujĂcĂ na scĂ©nÄ› která se neustále vyvĂjĂ. Pokud chcete popsat Hardwellovu identitu a hudebnĂ vĂ˝voj v jednĂ© vÄ›tÄ› tak to nemĹŻĹľe bĂ˝t jiná neĹľ: „TeÄŹ pĹ™ijel s Big Room House“ soundem a vytvoĹ™il si vlastnĂ velmi unikátnĂ znaÄŤku jako DJ a producent.
Jeho bootleg trackĹŻ Steva Angella a Laidback Luka „Show Me Love vs. Be“ a Robina S se stal jeden z nejvÄ›tšĂch a nejhranÄ›jšĂch hitĹŻ roku 2009. V roce 2010 Hardwell vydal nÄ›kterĂ© dalšà hodnotnĂ© tracky jako „Alright 2010“ s Red Carpet a „Feel so High“ s I-Fan, kterĂ© byly licencovány do 10 zemĂ. Dále takĂ© „Molotov“ a „Voyage“ mÄ›ly skvÄ›lĂ˝ support od nejvÄ›tšĂch jmen na taneÄŤnĂ scĂ©nÄ›. Track „Move It To The Drum“ vydanĂ˝ v koprodukci s Chuckie je takĂ© jedna z nejhranÄ›jšĂch undergroundovĂ˝ch skladeb.
PoslednĂch pár let Hardwell ukazuje svĂ© remixerskĂ© schopnosti takĂ© pro top DJs jako Fedde Le Grand, Armin van Buuren, TiĂ«sto, Bob Sinclar, Chris Lake, Funkerman, Laidback Luke, Sharam (Deep Dish), Steve Angello, Booty Luv, Flo Rida ft. Akon, Martin Solveig, Dada Life, Alex Gaudino ft. Kelly Rowland, Gareth Emery a Hi_Tack. Na vrcholu jsou ale vĂ˝raznÄ›jšà úspÄ›chy, a to Hardwellova sĂ©rie „Eclectit Beatz“ která patřà k nejprodávanÄ›jšĂm albĹŻm nÄ›kolika poslednĂch let.
Za gramofony/pĹ™ehrávaÄŤe Hardwell s sebou nikdy nezapomene vzĂt jeho vĂ˝jmeÄŤnĂ© technickĂ© dovednosti, rozdĂlnosti hudby, distingovanĂ˝ vzhled a pĹ™idat osobnĂ pĹ™Ăstup. Toto vše s sebou vĹľdy bere na svĂ˝ch vystoupenĂch po celĂ©m svÄ›tÄ› od Sydney po Miami, od Ibizy po LodnĂ˝n. PoslednĂch pár mÄ›sĂcĹŻ Hardwell jezdĂ tour s TiĂ«sto v SevernĂ Americe a poprvĂ© si takĂ© zahrál na nejvÄ›tšà taneÄŤnĂ párty „Sensation“ v Praze.
V roce 2011 Hardwell pokraÄŤoval se svou produkcĂ top tracky jako „Encoded“, kterĂ˝ mÄ›l na YouTube 700 000 shlĂ©dnutĂ, dosáhl Beatport Top 10 a zĂskal podporu tÄ›ch nejvÄ›tšĂch DjskĂ˝ch jmen po celĂ©m svÄ›tÄ›. A zmĂnili jsme jiĹľ jeho spolupráci s TiĂ«sto na tracku „Zero 76“ ? Tento track byl ÄŤĂslo 1 na Beatportu a obdrĹľel spoustu ocenÄ›nĂ.
V bĹ™eznu tohoto roku Hardwell pĹ™edstavil svou vlastnĂ rádioshow „Hardwell On Air“, která je vysĂlána na nejoblĂbenÄ›jšĂm holandskĂ©m rádiu „SLAM!FM!“ a nejvÄ›tšà satelitnĂ stanici Sirius XM v USA. „Harwell On Air“ dává vĂkendu extra stimulaci pĹ™inášenĂm novĂ˝ch trendĹŻ a originálnĂho Harwellova zvuku. Vedle nejnovÄ›jšĂch floorfillers show takĂ© dává moĹľnost novĂ˝m DjskĂ˝m talentĹŻm. TakĂ© jeho vlastnĂ akce „Hardwell Presents Revealed“ je na cestÄ› zrušit všechny kluby na svÄ›te.
TakĂ© v lĂ©to 2011 vypadalo slibnÄ›! KromÄ› velkĂ©ho mnoĹľstvĂ festivalĹŻ hrál v NizozemĂ, na Ibize nÄ›kolikrát v klubu Privlege, Amnesia a takĂ© vystoupil na Electric Daisy Carnival v Las Vegas, USA, Tomorrowland v Belgii, na Creamfields v VelkĂ© Británii, na Electric Zoo v New Yorku nebo na Techno Parade v PaĹ™ĂĹľi. TakĂ© pokraÄŤoval s novou epizodou svĂ© kompilaÄŤnĂ sĂ©rie „Revealed“ jako pokraÄŤovánĂ ĂşspěšnĂ© „Eclectic Beatz“. Dále mixoval kompilaci Amnesia Ibiza s jeho novĂ˝m trackem „The World“.
MusĂme pokraÄŤovat? MyslĂmÄ› Ĺľe je to jasnĂ© jako facka! 27.ledna se všichni potkáme ve Fabricu na House Factory Live!
AktuálnĂ vstupnĂ© je pĹ™ĂjemnĂ˝ch 350,- KÄŤ!
Vstupenky mĹŻĹľete nakupovat v našich pĹ™edprodejĂch SUBForm (bĂ˝valĂ˝ TittyTwister na zastávce StodolnĂ) nebo SUBForm (OC Futurum). LĂstky je moĹľno zakoupit i v rámci našich parties. MimoostravskĂ˝m nabĂzĂme moĹľnost zaslánĂ na dobĂrku nebo platbu bankovnĂm pĹ™evodem, pro tuto moĹľnost kontaktujte jirka@fabric.cz.
Celá soupiska noci je zde:
â…Â House Factory Live! Main stage:
- HARDWELL /NL/
- MARTIN GREDNER
- Bon Finix
- Tripmain
- Jaqullin
â…Â 1st Tech-floor bar:
- Danny Bright
- Da Moon
- CJ Fox
- Danny May
- Tommy
- Naabish
TěšĂme se na Vás!
Fabric Team
Ano je tomu tak! JiĹľ 27. ledna 2012 vystoupĂ 27. DJ svÄ›ta, vynikajĂcĂ holandskĂ˝ producent, jen 23-letĂ˝ HARDWELL v ostravskĂ©m Fabricu. Hardwella jste mohli slyšet napĹ™Ăklad na megapárty Sensation Prague 2011, kde pĹ™edvedl to, co v nÄ›m opravdu je.
Â
A už 27. ledna, tedy za necelé 3 týdny, bude HARDWELL hostem noci HOUSE FACTORY LIVE! v ostravském klubu FABRIC, kde vystoupà společně s DJs jako Martin Gredner, Bon Finix, Tripmain, Jaqullin, Danny Bright, Da Moon, Cj Fox, Tommy, Danny May a Naabish.
Tento velkolepĂ˝ mejdan, kterĂ˝ se bude odehrávat na dvou stageĂch, na jednĂ© v rytmu house/progressive/electro a na druhĂ© v rytmu tech-house/techno si opravdu nesmĂte nechat ujĂt!
Zde pĹ™inášĂme takĂ© videopozvánku na tento unikátnĂ event !
Â
Â
TěšĂme se na vás!
Váš Fabric Team.
Rok 2011 je pomalu za námi a klub Fabric vstupuje do roku 2012 tak, aby Vám, svĂ˝m vÄ›rnĂ˝m fanouškĹŻm, dokázal, Ĺľe tento rok bude hudebnÄ› ještÄ› zajĂmavÄ›jšà neĹľ ten minulĂ˝ (a ten byl hodnÄ› nabitĂ˝ hvÄ›zdnĂ˝mi jmĂ©ny), a Ĺľe v roce 2012 se je ve Fabricu opravdu na co těšit! ZaÄŤneme totiĹľ hned 27.ledna tĂm, Ĺľe jsme k nám pro Vás pozvali svÄ›tovou djskou megastár, jednoho z aktuálnÄ› nejhranÄ›jšĂch producentĹŻ, dje, kterĂ˝ vystoupil na megapárty Sensation 2011 a nenĂ jĂm nikdo jinĂ˝ neĹľ Hardwell!
House Factory Live! Main stage:
HARDWELL /NL/
MARTIN GREDNER
Bon Finix
Tripmain
Jaqullin
1st Tech-floor bar:
Danny Bright
Da Moon
CJ Fox
Danny May
Tommy
Naabish
Vstupné/Entry:
2.12.-18.12. 290 CZK
15.12.-24.12. vánočnà paket 1+1 (Silvestr+Hardwell) 350 CZK
25.12.-27.1. 350 CZK
!!!BEZ GUESTLISTU/NO GUESTLIST!!!
Vstupenky budete moci nakupovat v našich pĹ™edprodejĂch SUBForm (bĂ˝valĂ˝ TittyTwister na zastávce StodolnĂ) nebo SUBForm (OC Futurum) za pĹ™edprodejovou cenu 290 nebo 350 KÄŤ. LĂstky je moĹľno zakoupit i v rámci našich parties. MimoostravskĂ˝m nabĂzĂme moĹľnost zaslánĂ na dobĂrku nebo platbu bankovnĂm pĹ™evodem, pro tuto moĹľnost kontaktujte: jirka@fabric.cz