PARTYINFO

 

TRANSMISSION - BEHIND THE MASK

Datum konání:
11.09.2021 - sobota
Místo konání:
Praha - O2 Arena
DJs:
Aly & Fila, Gareth Emery, Markus Schulz (Rabbit Hole set), Paul Van Dyk, RODG, Thomas Coastline, Vision Impossible, WHITENO1SE
Info:
http://www.transmissionfestival.com...
Popis:

vstup: https://www.transmissionfestival.com/cs/tickets

 
 
Transmission představuje téma "Behind The Mask"

V sobotu 11. září 2021 se v pražské O2 Areně uskuteční dlouho očekávaná edice Transmission Festivalu, kde kouzlo elektronické taneční hudby a strhující audio-vizuální show splynou v jedno a vytvoří nezapomenutelný zážitek.

 

Kdo jste? Skrýváte své nejtajnější touhy za maskou, nebo ji používáte k probuzení nových schopností? Dejte volný průběh svému instinktu! Během noci objevíte masky tajemství, štěstí, přitažlivosti a díky nim v sobě odhalíte člověka, kterým se toužíte stát.

Projděte hranicí reality! Transmission "Behind The Mask" vás uchvátí svou výjimečnou produkcí s velkolepou světelnou a laser show, doprovázenou speciálními efekty a masivním zvukovým systémem, umocněn pečlivě sestaveným line-upem, který potěší všechny vaše smysly.


Vstupenky jsou dostupné zde prostřednictvím distributorů Ticketportal a Ticketmaster. Hotelové balíčky a e-lockery jsou dostupné zde.

Všechny vstupenky zakoupené na zrušenou edici 2020 zůstávají v platnosti na přeložené datum 11.9. 2021. Doufáme, že se i vy těšíte na Transmission Festival a přijedete si do Prahy užít premiéru nové show.

Věkový limit pro vstup na Transmission Festival je 18 let. Více informací na TransmissionFestival.com.

 

Flyer

 
flyer
 
 
 
 
 
 
 

Partnerské linky: festivaly 2016